Czy warto kupić blender?

News

Blender

Blender jako urządzenie miksujące oraz rozdrabniające to idealny dodatek do każdej kuchni. W sprzedaży dostępne są dwie wersje. Pierwsza to śmigło z rączką. Umieszczamy go w dowolnym sprzęcie i tam pracujemy miksując. Druga opcja to pojemnik, do którego umieszcza się produkty i następnie miksuje. Jest to stojący produkt. Druga opcja to pojemnik do którego wkładamy produkty i następnie miksujemy.

Przepisy z blendera

Przy pomocy blendera przygotowywać będzie można między innymi kremowe zupy, koktajle owoce, warzywne czy też będzie można rozdrobnić takie produkty jak twaróg. Wydaje się, że praktyczniejsze są te urządzenia, które mają wymienne ostrza. Blender zastępuje mikser, robot kuchenny a także będzie zajmować mniej miejsca w kuchni niż te wszystkie sprzęty i będzie miał wiele interesujących funkcji.

Blender Bamix

Bamix to firma ze Szwajcarii, która produkuje doskonały sprzęt wyjątkowo pomocny w kuchni, pozwala na błyskawiczne miksowanie zup oraz sosów a także doprowadzi do idealnie kremowej konsystencji. Jest niezastąpiony, gdy chodzi o przygotowywanie gładkich papek dla dzieci. Spienianie chudego mleka do kawy też będzie możliwe. sprawdzi się, jeśli będziemy chcieli przygotować domowy majonez. W specjalnym dołączonym do urządzenia młynku będziemy mieli możliwość mielenia przypraw. Dzięki bardzo wysokim obrotom będzie można wykonać wszystkie czynności bardzo sprawnie. Produkt wykonuje nawet 17 tysięcy obrotów na minutę.

Porcja witamin

Solidna konstrukcja prosto ze Szwajcarki sprawia, że ten sprzęt będzie spełniał oczekiwania. Sprzęt ma dołączone wszystkie znaczące certyfikaty bezpieczeństwa. Blender jest bardzo dobrze oceniany o czym świadczyć może między innymi eksport do wielu krajów na terenie Europy. USA czy Kanady oraz Japonii. Części i obudowy będą odporne na działanie rdzy, kwasów a także produktów żywnościowych, dlatego nie będzie reakcji z pokarmem.

BAMIX De Luxe biało szary

Silnik 230 V,

50 MHz

Moc 180 W

Obroty 12000 - 17000 (obr/min)

Izolacja podwójna

Przełącznik zabezpieczony

Długość całkowita 340 mm

Waga 940 g

Długość przewodu 1,9 m

Jeśli chodzi o standardowe wyposażenie znajdziemy tam między innymi uniwersalny nóż, tarczę do ubijania oraz tarcze miksującą, młynek z dużą wydajnością i podstawę z wieszakiem do przechowania końcówek. Urządzenie powinno się sprawdzić rzeczywiście doskonale. Ta ilość opcji sprawia że w praktyce będzie można ten sprzęt wykorzystać przy różnych pracach.